Bestyrelse

NRGi´s bestyrelse
Eva Ryberg (Formand)

Eva Ryberg (Formand)

Distrikt M: Christiansbjerg

Brunhøj 122, 8362 Hørning

51 94 86 74

eva@evaryberg.dk
Jens Myrup Pedersen (Næstformand)

Jens Myrup Pedersen (Næstformand)

Distrikt F: Frederiksbjerg

Brammersgade 60, 2., 8000 Århus C

86 18 01 58

jens@es.aau.dk
Rie Øhlenschlæger

Rie Øhlenschlæger

Distrikt N: Hasle - Skejby

Haslehøjvej 21, 8210 Aarhus V

29 46 09 43

rie@aplusb.dk
Christine Viemose

Christine Viemose

Distrikt E: Midtdjursland

Glentehøj 20, 8410 Rønde

86 26 36 14

23 42 16 76

Christine@kalovigcenter.dk
Andreas Haugstrup Hommelhoff

Andreas Haugstrup Hommelhoff

Distrikt L: Vejlby-Risskov

Birketinget 8, 8000 Aarhus C

60 77 13 31

ah@domis.dk
Birger Hansen

Birger Hansen

Distrikt Z: Hedensted - Løsning - Daugaard

Bøgballevej 19, 8723 Løsning

75 79 01 89

bh@complete1.dk
Assia Zouaoui

Assia Zouaoui

Distrikt T: Horsens Nord/Øst

Carit Etlars Vej 20, 8700 Horsens

75 61 77 90

assia@mailme.dk
Ole Kramer

Ole Kramer

Distrikt S: Horsens City

Næsset 24, 8700 Horsens

75 61 73 87

ole.kramer@profibermail.dk
Thomas Storm

Thomas Storm

Distrikt F: Elsted m.m.

Ravskærvej 65, Søften, 8382 Hinnerup

21 41 75 20

thst@favrskov.dk
Medarbejdervalgte bestyrelsesmedlemmer
Ole Leth Frisenvad

Ole Leth Frisenvad

K.L. Knudsensvej 23A, 8550 Ryomgaard

72 66 72 63

41 22 22 63

olfr@elcon-as.dk
Morten Wind Andersen

Morten Wind Andersen

Bøgevej 5, 8783 Hornsyld

mwa@nrgi.dk